Jackonet

Kontakt

Bartosz Skwieciński

Telefon:

+48 600 469 143

E-Mail:

b.skwiecinski@jackonet.pl

Femac

Femac to włoska firma, która od ponad 40 lat produkuje osprzęt dla maszyn o wadze od 1,5 do aż 30 ton. W asortymencie firmy znajduje się osprzęt do ciągników rolniczych oraz komunalnych taki jak: ramiona kopiące, kosiarki bijakowe na wysięgniku, kosiarki listwowe oraz urządzenia do czyszczenia rowów. Jednak głównym produktem firmy są mulczery hydrauliczne do koparek, mulczery do ładowarek oraz mulczery leśne do ciągników.

Mlczery hydraliczne Femac to maszyny wykorzystywane zarówno w celach rolniczych jak i porządkowo-komunalnych i leśnych. Przeznaczone są do karczowania i rozdrabniania ekstensywnie zaniedbanych łąk, nieregularnego koszenia i mulczowania gęstych traw bez względu na ich wysokość, karczowania zdrewniałych łodyg roślinnych i krzewów jak również frezowania pni do średnicy 30cm. Szczególne skuteczne w oczyszczaniu nieużytków są mulczery do ładowarek typu SKID STEER oraz mulczery leśne do ciągników napędzane z WOM. W zależności od wybranego modelu oraz szerokości roboczej mogą być wykorzystywane także do pielęgnacji terenów wokół drzew w parkach, w sadach i szkółkach leśnych, miejskich terenów zielonych czy do pielęgnacji poboczy przy autostradach i drogach ekspresowych.

Rozdrabniacze hydrauliczne Femac przystosowane są do intensywnej pracy pod dużym kątem nachylenia. Maszyny pokonują wszelkie wzniesienia, pagórki czy przydrożne rowy pozostawiając za sobą dokładnie wyczyszczony teren. Mulchery do koparek idealnie sprawdzą się w pracy na trudno dostępnym, zalesionym terenie, pełnym drzew i krzewów, jak i przy skarpach oraz terenach trawiastych gdzie dojazd ciągnikiem jest mocno utrudniony. Są one powszechnie stosowane przez zakłady komunalne i firmy zajmujące się utrzymaniem terenów zieleni miejskiej, otoczenia dróg, do wykaszania dużych połaci łąk, a także do karczowania nieużytków porośniętymi dziką roślinnością i chwastami. Szczególnie przydatne są podczas prac porządkowych przy obiektach melioracyjnych.

Rozwiązania, które użyto w urządzeniach to:

  • specjalistyczne wirniki narzędzia robocze,
  • dodatkowe zabezpieczenia elementów podatnych na uszkodzenia
  • wzmocnienia konstrukcji
  • technologia symetrycznych głowic tnących, zwiększająca prędkość pracy jak i wygodę użytkowania,
  • zabezpieczenia przeciążeniowe mieszczące się w bloku zaworów zwiększające żywotność maszyny

Oferowane przez firmę Femac mulczery hydraliczne to wytrzymałe i wydajne urządzenia, które szczególnie dobrze radzą sobie w zapuszczonym, zarośniętym i zaniedbanym terenie. Pozwalają także na niezwykle szybkie i skuteczne przygotowanie terenu pod działalność użytkową – rolniczą czy budowlaną. Dzięki rozdrabnianiu z łatwością pozbędziemy się z gleby, zalegających suchych gałęzi. Za pomocą wytrzymałych narzędzi, tną i rozdrabniają trawę oraz gałęzie, pozostawiając oczyszczony teren. Dzięki wytrzymałej i solidnej konstrukcji maszyny przystosowane są do wielogodzinnej ciągłej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!